Bakraç Süt İşlemesine Ziyaret

Yazdır PDF

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürümüz Cahit GÜLBAY, İl Müdür Yardımcımız Mehmet ERDEMİR ve Gıda ve Yem Şube Müdürü Kurtuluş ÇELİK, İlimizde; Gıda üretim işletmeleri içerisinde, üretim ve teknolojik açıdan öncü kuruluşlardan olan Bakraç Süt ve Süt Ürünleri İmalat ve Gıda Pazarlama İhracat ve İthalat Ticaret ve Sanayi Ltd. şirketine ziyarette bulundular.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüz tarafından 32/01/2012 tarihinde İşletme Onay Belgesi düzenlenen Bakraç Süt ve Süt Ürünleri İmalat ve Gıda Pazarlama İhracat ve İthalat Ticaret ve Sanayi Ltd şirketine ait işletme son yapılan teknolojik yatırımlarla; günlük UHT ve Pastörize süt, tereyağı, yoğurt, ayran ve peynir üretiminde bulunmakta olup, toplam yıllık 23.500 ton üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Şirkete ait Boğaz köydeki Süt ve Süt Ürünleri İşletmesinde üretim hatlarını inceleyen İl Müdürümüz Cahit GÜLBAY, İl Müdür Yardımcımız Mehmet ERDEMİR ve Şube Müdürümüz Kurtulmuş ÇELİK üretim prosesleri hakkında bilgi aldılar.

Ziyaretçi İstatistikleri

Bugün367
Dün857
Bu Hafta7576
Bu Ay18362
Toplam Ziyaretçi Sayısı535584

Currently are 19 guests online

İletişim Bilgileri

T.C Amasya Valiliği İl  Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

* Address: Kirazlıdere Mah. Tarım Sok.

* Tel: 0 358 218 2990-91

* Email: bilgi@amasyatarim.gov.tr

* Website: www.amasyatarim.gov.tr

malatya oto kiralama kayan yazı led grafik led ekran grafik led ekran palet streç fotograf kağıdı bitmeyen kartus tokat oto kiralama led aydınlatma led ampül apple inşaat